Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Otobüs dış hatlar terminali yerine iç hatlar terminaline yolcuları indirince…

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yurt dışından gelen yolcuları alan otobüs,yolcuları dış hatlar terminali yerine iç hatlar terminalinde indirince yolcular pasaport kontrolü yapılmadan ülkeye giriş yaptı. İlginç olay Atatürk Havalimanı’nda meydana geldi.Türk..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yurt dışından gelen yolcuları alan otobüs,yolcuları dış hatlar terminali yerine iç hatlar terminalinde indirince yolcular pasaport kontrolü yapılmadan ülkeye giriş yaptı.

İlginç olay Atatürk Havalimanı’nda meydana geldi.Türk Hava Yolları’na ait uçakla İstanbul’a gelen yaklaşık 113 yolcu kendilerini apronda bekleyen otobüslere bindi.Otobüsün durması ile birlikte otobüsten inen yolcular kendilerini bekleyen sürprizden habersiz olarak havaalanı dışına çıktı.Bagajlarını almak için tekrar havaalanı içerisine giren birkaç yolcunun durumu anlatması ile ilginç olay ortaya çıktı.Aprondan yolcuları alan otobüsün şoförü, dış hatlar terminali yerine yolcuları iç hatlar terminalinde indirildiği ve bu nedenle onlarca yolcu,pasaport kontrolü yapılmadan ülkeye giriş yapmış oldu.

Olay üzerine polis hemen harekete geçti ve ülkeye kontrolsüz bir şekilde giriş yapan yolcuların peşine düştü.Ayrıca konu ile ilgili olarak şoförün ifadesi alınacağı öğrenildi.

Etiketler: ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri