Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Otobüs dış hatlar terminali yerine iç hatlar terminaline yolcuları indirince…

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yurt dışından gelen yolcuları alan otobüs,yolcuları dış hatlar terminali yerine iç hatlar terminalinde indirince yolcular pasaport kontrolü yapılmadan ülkeye giriş yaptı. İlginç olay Atatürk Havalimanı’nda meydana geldi.Türk..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yurt dışından gelen yolcuları alan otobüs,yolcuları dış hatlar terminali yerine iç hatlar terminalinde indirince yolcular pasaport kontrolü yapılmadan ülkeye giriş yaptı.

İlginç olay Atatürk Havalimanı’nda meydana geldi.Türk Hava Yolları’na ait uçakla İstanbul’a gelen yaklaşık 113 yolcu kendilerini apronda bekleyen otobüslere bindi.Otobüsün durması ile birlikte otobüsten inen yolcular kendilerini bekleyen sürprizden habersiz olarak havaalanı dışına çıktı.Bagajlarını almak için tekrar havaalanı içerisine giren birkaç yolcunun durumu anlatması ile ilginç olay ortaya çıktı.Aprondan yolcuları alan otobüsün şoförü, dış hatlar terminali yerine yolcuları iç hatlar terminalinde indirildiği ve bu nedenle onlarca yolcu,pasaport kontrolü yapılmadan ülkeye giriş yapmış oldu.

Olay üzerine polis hemen harekete geçti ve ülkeye kontrolsüz bir şekilde giriş yapan yolcuların peşine düştü.Ayrıca konu ile ilgili olarak şoförün ifadesi alınacağı öğrenildi.

Etiketler: ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri