Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Ortadoğu Boeing’i İhya Edecek

Amerika merkezli olarak faaliyet gösteren dünyanın en büyük uçak üretim şirketlerinden Boeing şirketi yayınlamış olduğu rapor ile önümüzdeki 20 yıl içerisinde Ortadoğu ve Kuzey Afrika’dan 390 milyar değerinde uçak siparişi..

Kategori: Havacılık haberleri

Amerika merkezli olarak faaliyet gösteren dünyanın en büyük uçak üretim şirketlerinden Boeing şirketi yayınlamış olduğu rapor ile önümüzdeki 20 yıl içerisinde Ortadoğu ve Kuzey Afrika’dan 390 milyar değerinde uçak siparişi beklediklerini açıkladı.

Bu değerlendirmeyi dünyada varolan uçak ihtiyacını tahmini olarak  belirlediklerini ifade eden Boeing yetkilileri uçak talebinin önümüzdeki yıllarda yüzde 40 artacağını ifade etti.Ortadoğu’da değişecek olan yönetimlerle yeni yaşam hayatlarının doğmasıyla uçak filolarında artışla parelel olarak Ortadoğu’dan çok önemli siparişler alınacağı ifade edilirken Ortadoğu filosunun büyük çoğunluğunu kendi firmalarının üretimleri sonucunda oluşacağını tahmin eden yetkiler şunda Avrupalı uçak üretim şirketi ve en büyük rakipleri Airbus ile başabaş bir rekabet halinde oldukları ifade edildi.

Dubai merkezli Emirates, Abu Dabi merkezli Etihad ve Katar Havayolları şirketleri ile birlikte Ortadoğu filosunde en önemli havayolu şirketi olarak göze çarpıyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri