Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Orhan Gencebay’a Havaalanında Oy Süprizi

Bayram Tatilini geçirmek üzere KKTC’ne gitmek için Atatürk Havalimanı Dış Hatlarına gelen sanatçı Orhan Gencebay referandum için oy kullanmak istedi, ancak prosedür gereği oy kullanamadı. Havaalanlarında başlayan oy kullanma işlemleri..

Kategori: Havacılık haberleri

Bayram Tatilini geçirmek üzere KKTC’ne gitmek için Atatürk Havalimanı Dış Hatlarına gelen sanatçı Orhan Gencebay referandum için oy kullanmak istedi, ancak prosedür gereği oy kullanamadı.

Havaalanlarında başlayan oy kullanma işlemleri devam ederken Atatürk Havalimanına gelen Türk müziğinin güçlü ismi Orhan Gencebay,ikametgahının Türkiye’de olmasından dolayı 12 Eylül refarandum için oy kullanamadan ramazan bayramı tatili için KKTC’ne gitti.Ancak oy kullanmak için eşi Sevim Emre ile birlikte Türkiye’ye geri döneceklerini ifade etti.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri