Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Ordu Giresun sadece 39,99 TL

Pegasus Hava Yolları, 100. uçuş noktası olan Ordu Giresun Havalimanı’na 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçak biletlerini satışa sundu. Deniz üzerine yapılmış olan ilk havaalanı Ordu Giresun Havalimanı’na Ocak ayından itibaren..

Kategori: uçak bileti kampanya

Pegasus Hava Yolları, 100. uçuş noktası olan Ordu Giresun Havalimanı’na 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçak biletlerini satışa sundu.

Deniz üzerine yapılmış olan ilk havaalanı Ordu Giresun Havalimanı’na Ocak ayından itibaren uçak seferleri düzenlenmeye başlayacak olan Pegasus Airlines,yolcuları sevindirecek bir kampanyayı kamuoyuna duyurdu.Kampanya kapsamında 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla İstanbul-Ordu Giresun Havalimanı’na seyahat etmek isteyen yolcuların,sınırlı sayıdaki kampanyalı uçak biletlerine sahip olması için tek yapması gereken kruumsal internet sitesi ve çağrı merkezinden uçak biletlerini satın almak olacak.

Bilindiği üzere 22 Mayıs 2015 tarihinde hizmet vermeye başlayan Ordu-Giresun Havalimanı’na sadece Türk Hava Yolları sefer düzenliyordu.Kampanyanın yoğun talep görmesi bekleniyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri