Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Ordu Giresun Havalimanı’na 39,99 TL’den uçma fırsatı

Pegasus Hava Yolları uçmaya hazırlandığı Ordu Giresun Havalimanı’na özel fiyatlarla uçak biletlerini satışa sundu. Türkiye ve Avrupa’da deniz üzerine yapılmış ilk havaalanı olan Ordu Giresun Havalimanı’nın artan yolcu hacmi ile..

Kategori: uçak bileti kampanya

Pegasus Hava Yolları uçmaya hazırlandığı Ordu Giresun Havalimanı’na özel fiyatlarla uçak biletlerini satışa sundu.

Türkiye ve Avrupa’da deniz üzerine yapılmış ilk havaalanı olan Ordu Giresun Havalimanı’nın artan yolcu hacmi ile birlikte bu hatta hava yolu şirketlerinin dikkatini çekmeye başladı.Sadece Türk Hava Yolları tarafından düzenlenen uçak seferlerinin gerçekleştiği havaalanına kasım ayından itibaren Pegasus Havayolları’da uçak seferi düzenlemeye başlıyor.Pegasus Havayolları’nın 100. uçuş noktası olma özelliği bulunan bu yeni hat için uçak biletleri tüm ücretler dahil 39,99 TL’den satışa sunuldu.

Kampanyalı uçak biletlerini Pegasus Hava Yolları’nın çağrı merkezi,internet sitesi ve bilet satış ofislerinden temin edebilirsiniz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri