Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Ordu Giresun Havalimanı için yalanlama geldi

Yarın Ordu Giresun Havalimanı’na ilk uçak inecek haberlerine yalanlama geldi. Ordu’nun Gülyalı ve Giresun’un Piraziz ilçeleri arasında bulunan bölgede denize dolgu yapılarak yapımı devam eden Ordu Giresun Havalimanı’na yarın Ulaştırma,Haberleşme..

Kategori: Havacılık haberleri

Yarın Ordu Giresun Havalimanı’na ilk uçak inecek haberlerine yalanlama geldi.

Ordu’nun Gülyalı ve Giresun’un Piraziz ilçeleri arasında bulunan bölgede denize dolgu yapılarak yapımı devam eden Ordu Giresun Havalimanı’na yarın Ulaştırma,Haberleşme Ve Denizcilik Bakanı Lütfi Elvan’a ait uçağın ineceği yönündeki haberlere yalanlama geldi.Havalimanı inşaatının 15 Mart 2015 tarihinde tamamlanması ve uçakların inmesi planlandığının altını çizen bakanlık yetkilileri Lütfi Elvan’ın havalimanına helikopter ile geleceğini açıkladı.

Ordu Giresun Havalimanı yapımı tamamlandığında Türkiye ve Avrupa’da denizin doldurularak yapılan ilk ve tek havalimanı olacak.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri