Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Ordu-Giresun Havalimanı Giresunluları üzdü!

Ordu-Giresun Havalimanı’nın açılışı yapıldı ancak açılış töreninin  yankıları sürüyor. 22 Mart tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından görkemli bir şekilde açılan Ordu-Giresun Havaalanı açılışında yaşananların yankıları..

Kategori: Havacılık haberleri

Ordu-Giresun Havalimanı’nın açılışı yapıldı ancak açılış töreninin  yankıları sürüyor.

22 Mart tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından görkemli bir şekilde açılan Ordu-Giresun Havaalanı açılışında yaşananların yankıları sürüyor.İki ilimizin ortak ismini taşıyan havaalanının açılış töreninde AK Partili Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yıldız’ın konuşma listesinde yer alması buna karşın CHP’li Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun yer almaması yeni bir polemiğin açılmasına neden oldu.Konu hakkında açıklamalarda bulunan Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu “Havaalanında Cumhurbaşkanı ve Başbakanı karşılama ekibinde yer almasına rağmen açılışta konuşma listesi ve protokolde kendisine yer verilmediğini,bu duruma tüm Giresunlular adına üzüldüğünü söyledi.

Yaşanan olay nedeniyle Saadet Partisi Giresun İl Başkanı Ömer Öztürk, Ordu-Giresun Havalimanı açılışında Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya söz verilmemesini eleştirdi.

Ordu-Giresun Havalimanı iki şehrin havalimanı özlemini gidermek adına projelendirilmiş ve Ordu’nun Gülyalı ilçesinde deniz doldurularak yapılmıştı.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri