Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Onurair’in kabin ekibi bu üniversitede yetiştirilecek

Onurair kabin ekibi yetiştirilmesi konusunda Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile protokol imzaladı. Samsun’da bulunan  Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde yapılan imza törenine üniversite rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan,Onurair Genel Müdürü Teoman Tosun’un da..

Kategori: Havacılık haberleri

Onurair kabin ekibi yetiştirilmesi konusunda Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile protokol imzaladı.

Samsun’da bulunan  Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde yapılan imza törenine üniversite rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan,Onurair Genel Müdürü Teoman Tosun’un da aralarında bulunduğu üniversite personeli ve şirket yöneticileri katıldı.Yapılan anlaşma çerçevesinde şirketin kabin ekibi görevlilerinin yetiştirilmesi için gerekli olan eğitimi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Havacılık Ve Uzay Teknolojileri Uygulama Ve Araştırma Merkezi (UZAYTEM) Ballıca yerleşkesinde Onurair’in temel eğitim programı ve “e-learning ” üniversite eğitmenleri verecek.Bu süreçte başarılı olan öğrenciler Onurair tarafından 1 aylık eğitimlere alınacak ve eğitimi tamamlamış olacak.

Son zamanlarda kabin ekibi personel yetiştirilmesi konusunda hava yolu şirketleri ülkenin önde gelen üniversiteleri ile eğitim protolleri imzalayarak geleceğin havacılık personellerinin eğitimine verdikleri önemi gösteriyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri