Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Onurair’in kabin ekibi bu üniversitede yetiştirilecek

Onurair kabin ekibi yetiştirilmesi konusunda Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile protokol imzaladı. Samsun’da bulunan  Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde yapılan imza törenine üniversite rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan,Onurair Genel Müdürü Teoman Tosun’un da..

Kategori: Havacılık haberleri

Onurair kabin ekibi yetiştirilmesi konusunda Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile protokol imzaladı.

Samsun’da bulunan  Ondokuz Mayıs Üniversitesi’nde yapılan imza törenine üniversite rektörü Prof. Dr. Hüseyin Akan,Onurair Genel Müdürü Teoman Tosun’un da aralarında bulunduğu üniversite personeli ve şirket yöneticileri katıldı.Yapılan anlaşma çerçevesinde şirketin kabin ekibi görevlilerinin yetiştirilmesi için gerekli olan eğitimi Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Havacılık Ve Uzay Teknolojileri Uygulama Ve Araştırma Merkezi (UZAYTEM) Ballıca yerleşkesinde Onurair’in temel eğitim programı ve “e-learning ” üniversite eğitmenleri verecek.Bu süreçte başarılı olan öğrenciler Onurair tarafından 1 aylık eğitimlere alınacak ve eğitimi tamamlamış olacak.

Son zamanlarda kabin ekibi personel yetiştirilmesi konusunda hava yolu şirketleri ülkenin önde gelen üniversiteleri ile eğitim protolleri imzalayarak geleceğin havacılık personellerinin eğitimine verdikleri önemi gösteriyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri