Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

ONURAİR UÇAK BİLETİ 31 TL KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

Onurair Havayolları,bu yıl içerisinde başlatmış olduğu 31 TL’ye uçak bileti kampanyası büyük rağbet görmesi üzerine bu yıl içerisinde üçüncü kez kampanyayı tekrarlamaya karar verdi. Bunun üzerine 18 Kasım kasımda başlanan..

Kategori: Havacılık haberleri

Onurair Havayolları,bu yıl içerisinde başlatmış olduğu 31 TL’ye uçak bileti kampanyası büyük rağbet görmesi üzerine bu yıl içerisinde üçüncü kez kampanyayı tekrarlamaya karar verdi.

Bunun üzerine 18 Kasım kasımda başlanan kampanyalı bilet satışı 18 Kasıma kadar sürecek.Bu tarihlerde alınacak biletlerle 3 Kasım ile 25 Kasım tarihleri arasında uçabileceksiniz.İnternetten veya bayiden bilet alınması durumda hizmetparası ile birlikte 38 TL olarak bilet satışı yapılmaktadır.

Eğer sizde kampanyalı bilet almak istiyorsanız BURADAN Onurair Havayolları sitesine bağlanarak biletinizi alabilirsiniz.

*Bu alınan biletlerin iadesi değiştirilmesi söz konusu değildir.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri