Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

ONURAİR FACEBOOK’TA UÇAK BİLETİ KAZANDIRIYOR

Havacılıkta son yıllarda büyük başarılar elde eden OnurAir Havayolu,müşterilerini sevindirecek yeni bir kampanyaya imza attı. Sosyal paylaşım sitesi olan facebookta kurumsal sayfa hazırlayarak kurumsal sayfa hazırlayan ilk  Türk havayolu şirketi olma..

Kategori: Havacılık haberleri

Havacılıkta son yıllarda büyük başarılar elde eden OnurAir Havayolu,müşterilerini sevindirecek yeni bir kampanyaya imza attı.

Sosyal paylaşım sitesi olan facebookta kurumsal sayfa hazırlayarak kurumsal sayfa hazırlayan ilk  Türk havayolu şirketi olma ayrıcalığını yaşayan OnurAir,buradan ulaşacağı müşterilerine  ilginç kampanyalar ile bilet kazandırmayı amaçlıyor.

Kampanya dahilinde OnurAir sayfasına hayran olarak kampanyaya katılan ve en fazla puan toplayan ilk 15 facebook kullanıcısı ve onların seçeceği bir arkadaşı bedava uçak bileti kazanacak.Ayrıca her 500. kişi de bedava uçak bileti kazanacak.Siz de OnurAir hayran sayfasına üye olmak için BURADAN facebook sayfasına erişebilirsiniz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri