Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Onur Air’in yeni uçuş programı “OnurExtra”

Onur Air uçuş programını en cömert hava yolu programı sloganı olarak sunduğu “OnurExtra” tanıttı. Onurair’in yeni uçuş programı OnurExtra ile yapacağınız seyahatlerle kazanacağınız puanlar ile her zaman avantajlı uçak biletleri satın..

Kategori: uçak bileti kampanya

Onur Air uçuş programını en cömert hava yolu programı sloganı olarak sunduğu “OnurExtra” tanıttı.

Onurair’in yeni uçuş programı OnurExtra ile yapacağınız seyahatlerle kazanacağınız puanlar ile her zaman avantajlı uçak biletleri satın alabiliyorsunuz.Uçuştan puan kazanan yolcular kazanılan puanları ikinci kişiye devredebilirler.Programa üye olan yolcular ayrıca çeşitli zamanlarda çeşitli kampanyalardan yararlanma şansı yakalıyor.

Kampanya kapsamında OnurExtra’ya yeni üye olan Onur Hava Yolları yolcuları,seyahatlerini 30 Ekim tarihine kadar yapmaları halinde 1 000 hoş geldin puanını kazanıyor.Üye olmak ve program hakkında bilgi almak için 0850 210 6687 numaralı OnurAir çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri