Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Onur Air’in Uçak Bakımlarını Türk Hava Yolları Yapacak

Onur Air Havayolu şirketi filosunda bulunan Airbus A330 tipi uçaklarının bakım ve yedek parça temini için Türk Hava Yolları Teknik AŞ tarafından yapılacak. Yapılan anlaşmayla birlikte Airbus A330 tipi uçakları için geçerli olan bu..

Kategori: Havacılık haberleri, Havayolu şirketleri

Onur Air Havayolu şirketi filosunda bulunan Airbus A330 tipi uçaklarının bakım ve yedek parça temini için Türk Hava Yolları Teknik AŞ tarafından yapılacak. Yapılan anlaşmayla birlikte Airbus A330 tipi uçakları için geçerli olan bu anlaşmayla birlikte Onur Air hava yolu şirketi Türkiye’de bulunan tüm hava limanlarında THY Teknik AŞ den hizmet satın alacak.

Anlaşmaya göre yedek parçalar  ATA (Hava Taşıyıcıları Birliği) bölüm listesi esaslı olup yedek parçalar yine anlaşma kapsamında dunyada Türk Hava Yollarının Hizmet Verdiği noktalarda ücretsiz sağlanacak.

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş Genel Müdürü Ahmet Karaman anlaşma ile ilgili açıklamasında “Onur Air ailesine A330 filosu, komponent bakımı ve yedek parça desteği konusunda Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’ye güvendikleri için teşekkür ederim. Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. dünya üzerinde 3 kıtada 700’den fazla uçağa teknik destek sağlayan büyük bir markadır.” açıklamalarında bulundu.

        Onur Air Genel Müdürü  Teoman Tosun ise “Uçaklarımızı alanında dünya markası olan Türk Hava Yolları  Teknik A.Ş.’ye emanet ettiğimiz için mutluyuz. Bu anlaşma sayesinde gözümüz arkada kalmıyor. Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’nin dünya standartlarındaki hizmetlerine güveniyoruz. Dünyada en büyük A330 işleticisi olan Türk Hava Yolları’na hizmet sunan bakım merkezinden hizmet alıyor olmak bizi daima mutlu edecek.”dedi.  Teoman Tosun ayrıca Türk Hava Yolları  Teknik A.Ş. ’nin sunduğu hizmetleri Onur Air’in A330 operasyonu için en ideal çözüm olması nedeniyle tercih ettiklerini sözlerine ekledi.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: mavi_dus (Tolga Savaş)
...

Kapali

Havacılık Haberleri