Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Onur Air’in Uçak Bakımlarını Türk Hava Yolları Yapacak

Onur Air Havayolu şirketi filosunda bulunan Airbus A330 tipi uçaklarının bakım ve yedek parça temini için Türk Hava Yolları Teknik AŞ tarafından yapılacak. Yapılan anlaşmayla birlikte Airbus A330 tipi uçakları için geçerli olan bu..

Kategori: Havacılık haberleri, Havayolu şirketleri

Onur Air Havayolu şirketi filosunda bulunan Airbus A330 tipi uçaklarının bakım ve yedek parça temini için Türk Hava Yolları Teknik AŞ tarafından yapılacak. Yapılan anlaşmayla birlikte Airbus A330 tipi uçakları için geçerli olan bu anlaşmayla birlikte Onur Air hava yolu şirketi Türkiye’de bulunan tüm hava limanlarında THY Teknik AŞ den hizmet satın alacak.

Anlaşmaya göre yedek parçalar  ATA (Hava Taşıyıcıları Birliği) bölüm listesi esaslı olup yedek parçalar yine anlaşma kapsamında dunyada Türk Hava Yollarının Hizmet Verdiği noktalarda ücretsiz sağlanacak.

Türk Hava Yolları Teknik A.Ş Genel Müdürü Ahmet Karaman anlaşma ile ilgili açıklamasında “Onur Air ailesine A330 filosu, komponent bakımı ve yedek parça desteği konusunda Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’ye güvendikleri için teşekkür ederim. Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. dünya üzerinde 3 kıtada 700’den fazla uçağa teknik destek sağlayan büyük bir markadır.” açıklamalarında bulundu.

        Onur Air Genel Müdürü  Teoman Tosun ise “Uçaklarımızı alanında dünya markası olan Türk Hava Yolları  Teknik A.Ş.’ye emanet ettiğimiz için mutluyuz. Bu anlaşma sayesinde gözümüz arkada kalmıyor. Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’nin dünya standartlarındaki hizmetlerine güveniyoruz. Dünyada en büyük A330 işleticisi olan Türk Hava Yolları’na hizmet sunan bakım merkezinden hizmet alıyor olmak bizi daima mutlu edecek.”dedi.  Teoman Tosun ayrıca Türk Hava Yolları  Teknik A.Ş. ’nin sunduğu hizmetleri Onur Air’in A330 operasyonu için en ideal çözüm olması nedeniyle tercih ettiklerini sözlerine ekledi.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: mavi_dus (Tolga Savaş)
...

Kapali

Havacılık Haberleri