Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Onur Air Paris yolcularına rehberlik hizmeti sunuyor

Onur Air,Paris’e gidiş-dönüş uçak bileti alanlara günübirlik Paris rehberli yürüyüş turu hediye ediyor. Paris’de ücretsiz rehberlik hizmeti almak isteyen katılımcıların OnurAir’in Paris uçuşları için gidiş ve dönüş uçak biletlerini satın..

Kategori: uçak bileti kampanya

onur havayollari

Onur Air,Paris’e gidiş-dönüş uçak bileti alanlara günübirlik Paris rehberli yürüyüş turu hediye ediyor.

Paris’de ücretsiz rehberlik hizmeti almak isteyen katılımcıların OnurAir’in Paris uçuşları için gidiş ve dönüş uçak biletlerini satın alması gerekiyor.Gidiş-dönüş uçak biletini satın alan OnurAir yolcuları,uçak biniş kartları(boarding kart) tur yetkilisine ibraz etmeleri gerekmektedir.24.08.2015 ile 30.11.2015 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya için kontenjan sınırlaması yoktur.Onur Hava Yolları yolcusu dışında tura katılmak isteyen misafirler de rehberlik hizmetinden 20 euro ücret karşılığında faydalanabilirler.

Rehberlik hizmeti Travel Zone şirketi tarafından verilecek olup,Paris’de Notre Dame Katedrali önünde buluşacak olan katılımcılara tur süresince Pont de l’Archevêché (Meshur Adaklar koprusu),Saint Louis Adasi,Berthillon Dondurmacısı,Latin Mahallesi St Michel,St Germain Mahallesi,Sorbon Üniversitesi,Pantheon,Luxemburg Bahçeleri tanıtılıp gezdirilecek.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri