Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

O genç konuştu!

Atatürk Havalimanı’nda yapmış olduğu izinsiz uçuş ile gündeme gelen Aspet Manukyan açıklama yaptı. İnsansız hava aracıyla yani bilinen adıyla drone ile Atatürk Havalimanı’nda  çekmiş olduğu fotoğraflar sonrası uçuş güvenliğini tehlikeye..

Kategori: Havacılık haberleri

Atatürk Havalimanı’nda yapmış olduğu izinsiz uçuş ile gündeme gelen Aspet Manukyan açıklama yaptı.

İnsansız hava aracıyla yani bilinen adıyla drone ile Atatürk Havalimanı’nda  çekmiş olduğu fotoğraflar sonrası uçuş güvenliğini tehlikeye düşürdüğü gerekçesiyle tepki toplayan Aspet Manukyan,gelen tepkiler üzerine bir açıklama yayınladı.

İşte Aspet Manukyan’ın açıklaması;

“Dün yayınlamış olduğum video ile alakalı,bugün sabah 6 dan beri bir çok kişi ile konuşmamın sonucunda ciddi anlamda riskli bir uçuş yaptığımı fark ettim.Açıkçası bu helikopteri uçururken bu denli uzun ve detaylı düşünmemiştim.Alt tarafı plastik oyuncak gözü ile görüyordum.Yeterli bilinçte olmadığım ve bir çok kişinin hayatını riske attığım için herkesten özür diyorum”

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri