Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Nepal’den Kötü Haber Geldi:Enkaz Bulundu

Dün gece saatlerinde Nepal’de Uluslararası Katmandu Havaalanı’na gitmek üzere havalanan uçaktan bir süre sonra sinyal alınamamış,sinyalin kesildiği bölgeye kurtarma helikopterleri sevkedilmişti.Yapılan arama çalışmalarında uçağın enkazına bulundu.Uçakta 3 mürettebat ve 19..

Kategori: Havacılık haberleri

Dün gece saatlerinde Nepal’de Uluslararası Katmandu Havaalanı’na gitmek üzere havalanan uçaktan bir süre sonra sinyal alınamamış,sinyalin kesildiği bölgeye kurtarma helikopterleri sevkedilmişti.Yapılan arama çalışmalarında uçağın enkazına bulundu.Uçakta 3 mürettebat ve 19 Yolcu bulunuyordu.

Nepal’in dağlık bölgesinde kaybolan Kanada yapımı yolcu uçağı Twin Otter ülkenin doğusunda tepe çakıldığı açıklandı.Sinyal kesilmesinden sonra hemen arama kurtarma helikopterlerinin sevkedildiğini ifade eden yetkililer uçağın birkaç parçaya ayrıldığını butür kazalardan kurtulanın maalesef mümkün olmadığını belirtildi.

Uçakta bulunan yolculardan birinin ABD vatandaşı diğerlerinin ise Nepal vatandaşı olduğu ifade ediliyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri