Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Neden bir taziye mesajı yayınlanmaz!

Hayatını kaybeden Türk Hava Yolları kabin amirlerinden Selda Durmaz’ın ölümünün ardından bir taziye mesajı yayınlamayan THY’nin tutumu eleştiri konusu oldu. Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Lagos seferinde görev yapan uçakta görevli kabin..

Kategori: Havacılık haberleri

Hayatını kaybeden Türk Hava Yolları kabin amirlerinden Selda Durmaz’ın ölümünün ardından bir taziye mesajı yayınlamayan THY’nin tutumu eleştiri konusu oldu.

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Lagos seferinde görev yapan uçakta görevli kabin amiri Selda Durmaz, Nijerya’da sivrisinek ısırması nedeniyle sıtma virüsüne yakalanmış,İstanbul’da yakalanmış olduğu virüs nedeniyle Cumartesi gününün ilk saatlerinde hayatını kaybetmişti.Ancak Türk Hava Yolları,görevini yaparken başına gelen talihsiz olay sonrası hayatını kaybeden genç kabin amiri için kamuoyuna bir taziye mesajı yayınlamadı.Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan Türk Hava Yolları’nın kendi personeli için bu duyarlı davranışı göstermemesi havacılık camiasında da üzüntü yarattı.

Cenaze törenine Kabin Hizmetleri Başkanı Nevin Çolak katılmasının THY çalışanlarına sahip çıkıldığının bir göstergesi olduğu kadar,Türk Hava Yolları’ndan bir taziye mesajı yayınlanmaması da bir o kadar sahipsizlik örneği olduğunu belirtmek isteriz.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri