Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Neden bir taziye mesajı yayınlanmaz!

Hayatını kaybeden Türk Hava Yolları kabin amirlerinden Selda Durmaz’ın ölümünün ardından bir taziye mesajı yayınlamayan THY’nin tutumu eleştiri konusu oldu. Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Lagos seferinde görev yapan uçakta görevli kabin..

Kategori: Havacılık haberleri

Hayatını kaybeden Türk Hava Yolları kabin amirlerinden Selda Durmaz’ın ölümünün ardından bir taziye mesajı yayınlamayan THY’nin tutumu eleştiri konusu oldu.

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Lagos seferinde görev yapan uçakta görevli kabin amiri Selda Durmaz, Nijerya’da sivrisinek ısırması nedeniyle sıtma virüsüne yakalanmış,İstanbul’da yakalanmış olduğu virüs nedeniyle Cumartesi gününün ilk saatlerinde hayatını kaybetmişti.Ancak Türk Hava Yolları,görevini yaparken başına gelen talihsiz olay sonrası hayatını kaybeden genç kabin amiri için kamuoyuna bir taziye mesajı yayınlamadı.Türkiye’nin en önemli markalarından biri olan Türk Hava Yolları’nın kendi personeli için bu duyarlı davranışı göstermemesi havacılık camiasında da üzüntü yarattı.

Cenaze törenine Kabin Hizmetleri Başkanı Nevin Çolak katılmasının THY çalışanlarına sahip çıkıldığının bir göstergesi olduğu kadar,Türk Hava Yolları’ndan bir taziye mesajı yayınlanmaması da bir o kadar sahipsizlik örneği olduğunu belirtmek isteriz.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri