Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Müslüman kadın yolcuya çirkin hareket

ABD’nin önemli hava yolu şirketlerinden United Airlines’a ait yolcu uçağında müslüman kadın yolcuya yapılan hareket tepki topladı. United Airlines’a ait yolcu uçağında seyahat eden Tahera Ahmad isimli müslüman kadın yolculuk sırasında..

Kategori: Havacılık haberleri

Tahera AhmedABD’nin önemli hava yolu şirketlerinden United Airlines’a ait yolcu uçağında müslüman kadın yolcuya yapılan hareket tepki topladı.

United Airlines’a ait yolcu uçağında seyahat eden Tahera Ahmad isimli müslüman kadın yolculuk sırasında kabin memurundan soda istedi.Kabin memurunun getirmiş olduğu sodanın açık getirilmesi karşısında genç bayan yolcu,hijyenik olmadığı gerekçesiyle bu sodayı kabul edemeyeceği ve sodanın kapalı getirilmesini istedi.Kabin memuru da sodanın uçuş kuralları çerçevesinde kapalı vaziyette getirilemeyeceği,yolcunun şişeyi silah gibi tehlikeli araç olarak kullanılabileceği cevabını verdi.Verilen cevaptan tatmin olmayan Tahera Ahmed,yan koltukta yolculuk eden başka bir yolcunun masasında duran kapalı bira şişesini göstererek,kendisine ayrımcılık yapıldığını söyledi.Hostes ile olan konuşmalarını duyan diğer yolcuların da Tahera Ahmed’e sözlü tacizde bulundu ve Tahera Ahmed’in zor durumda kaldı.Olayı sosyal medya üzerinden paylaşan Tahera Ahmed’e destek mesajları yağarken olay hakkında United Airlines’ten henüz bir açıklama gelmedi.

Tahera Ahmed,Northwestern Üniversitesinde inlerarası diyalog yöneticisi olduğu öğrenildi.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri