Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Müslüman kadın yolcuya çirkin hareket

ABD’nin önemli hava yolu şirketlerinden United Airlines’a ait yolcu uçağında müslüman kadın yolcuya yapılan hareket tepki topladı. United Airlines’a ait yolcu uçağında seyahat eden Tahera Ahmad isimli müslüman kadın yolculuk sırasında..

Kategori: Havacılık haberleri

Tahera AhmedABD’nin önemli hava yolu şirketlerinden United Airlines’a ait yolcu uçağında müslüman kadın yolcuya yapılan hareket tepki topladı.

United Airlines’a ait yolcu uçağında seyahat eden Tahera Ahmad isimli müslüman kadın yolculuk sırasında kabin memurundan soda istedi.Kabin memurunun getirmiş olduğu sodanın açık getirilmesi karşısında genç bayan yolcu,hijyenik olmadığı gerekçesiyle bu sodayı kabul edemeyeceği ve sodanın kapalı getirilmesini istedi.Kabin memuru da sodanın uçuş kuralları çerçevesinde kapalı vaziyette getirilemeyeceği,yolcunun şişeyi silah gibi tehlikeli araç olarak kullanılabileceği cevabını verdi.Verilen cevaptan tatmin olmayan Tahera Ahmed,yan koltukta yolculuk eden başka bir yolcunun masasında duran kapalı bira şişesini göstererek,kendisine ayrımcılık yapıldığını söyledi.Hostes ile olan konuşmalarını duyan diğer yolcuların da Tahera Ahmed’e sözlü tacizde bulundu ve Tahera Ahmed’in zor durumda kaldı.Olayı sosyal medya üzerinden paylaşan Tahera Ahmed’e destek mesajları yağarken olay hakkında United Airlines’ten henüz bir açıklama gelmedi.

Tahera Ahmed,Northwestern Üniversitesinde inlerarası diyalog yöneticisi olduğu öğrenildi.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri