Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Muslera pilot koltuğunda

Galatasaray’ın başarılı file bekçisi Fernando Muslera bugün Türk Hava Yolları Uçuş Simülatörünü kullanmak için kokpite geçti. Türk Hava Yolları Eğitim Merkezi’nde bulunan ve THY pilotlarının yetiştirildiği ve birebir uçuş ortamının..

Kategori: Havacılık haberleri

musleraGalatasaray’ın başarılı file bekçisi Fernando Muslera bugün Türk Hava Yolları Uçuş Simülatörünü kullanmak için kokpite geçti.

Türk Hava Yolları Eğitim Merkezi’nde bulunan ve THY pilotlarının yetiştirildiği ve birebir uçuş ortamının yaratıldığı uçuş simülatörünün bugün ünlü bir misafiri vardı.Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera ve kız arkadaşı Patricia Callero,simülatör ile birlikte gerçek bir uçuş heyecanı yaşayan iki keyifli dakikalar yaşadı.

Fernando Muslera resmi twitter hesabından paylaştığı bildirimde “Bugün Türk Hava Yolları ekibiyle beraber Airbus 330 simulatöründe çok önemli bir tecrübe edindim..” ifadelerini kullandı ve THY personeline teşekkür etti.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri