Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Muslera pilot koltuğunda

Galatasaray’ın başarılı file bekçisi Fernando Muslera bugün Türk Hava Yolları Uçuş Simülatörünü kullanmak için kokpite geçti. Türk Hava Yolları Eğitim Merkezi’nde bulunan ve THY pilotlarının yetiştirildiği ve birebir uçuş ortamının..

Kategori: Havacılık haberleri

musleraGalatasaray’ın başarılı file bekçisi Fernando Muslera bugün Türk Hava Yolları Uçuş Simülatörünü kullanmak için kokpite geçti.

Türk Hava Yolları Eğitim Merkezi’nde bulunan ve THY pilotlarının yetiştirildiği ve birebir uçuş ortamının yaratıldığı uçuş simülatörünün bugün ünlü bir misafiri vardı.Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera ve kız arkadaşı Patricia Callero,simülatör ile birlikte gerçek bir uçuş heyecanı yaşayan iki keyifli dakikalar yaşadı.

Fernando Muslera resmi twitter hesabından paylaştığı bildirimde “Bugün Türk Hava Yolları ekibiyle beraber Airbus 330 simulatöründe çok önemli bir tecrübe edindim..” ifadelerini kullandı ve THY personeline teşekkür etti.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri