Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Motoru havada duran uçak…

Irak merkezli havayolu şirketi ZagrosJet’e ait yolcu uçağının havada motoru durdu. Irak’ın en önemli havayolu şirketi ZagrosJet’in İstanbul-Erbil seferini yapmak sabaha karşı İstanbul’dan havalanan  Airbus A321 tipi yolcu uçağı kalkışından..

Kategori: Havacılık haberleri

Irak merkezli havayolu şirketi ZagrosJet’e ait yolcu uçağının havada motoru durdu.

Irak’ın en önemli havayolu şirketi ZagrosJet’in İstanbul-Erbil seferini yapmak sabaha karşı İstanbul’dan havalanan  Airbus A321 tipi yolcu uçağı kalkışından bir süre sonra iki motorundan biri durdu.Uçağın kaptan pilotu durumu  hemen Atatürk Havalimanı hava trafik kontrol kulesine bildirerek,acil iniş için izin istedi.Havalimanında gerekli önlemlerin alınması sonrası uçak sorunsuz bir şekilde iniş yaptı.Uçakta bulunan 96 yolcu ve mürettebatın sağlık sorunu bulunmadığı öğrenilirken uçağın teknik bakım yapılmak üzere hangara çekildiği açıklandı.

2005 yılında kurulan Zagrosjet,2013 yılında tarifeli uçuşlara başlayan bir havayolu şirketi olup Ortadoğu’nun en önemli havayolu şirketlerinden  biri olarak gösteriliyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri