Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Motoru duran Uçak Acil İniş Yaptı

Moskova’da meydana gelen olayda havaalanından kalkan yolcu uçağının kalkıştan kısa bir süre sonra motoru durdu.Olayda 2 kişi öldü,87 kişi yaralandı. Rusya’nın Moskova şehrinde bulunan  Domodedova Havaalanı’na acil iniş yapan Dağıstan..

Kategori: Havacılık haberleri

Moskova’da meydana gelen olayda havaalanından kalkan yolcu uçağının kalkıştan kısa bir süre sonra motoru durdu.Olayda 2 kişi öldü,87 kişi yaralandı.

Rusya’nın Moskova şehrinde bulunan  Domodedova Havaalanı’na acil iniş yapan Dağıstan Havayollarına ait Sovyet yapımı Tupolev tipi yolcu uçağı kalkışından hemen sonra motorları durdu.Motorları duran yolcu uçağı acil iniş için hızla pistte yaklaştı.Pistte duramayan uçak pist dışına çıktı.Kaza sonrası uçak üç parçaya bölündü.2 kişinin öldüğü kaza sonrasında olaya müdahale eden takviye ekipleri yaralıları hastane yetiştirmek için yoğun gayret sarfetti..

Olayın ilginç yönü Nisan ayında Polonya Devlet Başkanı Leh Kaçinski dahil 91 kişinin öldüğü kazada da Tu-154 tipi uçak düşmüştü.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri