Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Milletvekillerine Uçak Bileti Süprizi

Milletvekilleri bundan böyle görevli olarak gidecekleri ülkeler için alınacak uçak biletlerinde yapacağı değişiklikleri kendi ceplerinden ödeyecek. TBMM Başkanı Cemil Çiçek,milletvekillerine yazı yollayarak uçak bileti kullanımın konusunda uyardı.Milletvekilleri tarafından alına uçak..

Kategori: Havacılık haberleri

Milletvekilleri bundan böyle görevli olarak gidecekleri ülkeler için alınacak uçak biletlerinde yapacağı değişiklikleri kendi ceplerinden ödeyecek.

TBMM Başkanı Cemil Çiçek,milletvekillerine yazı yollayarak uçak bileti kullanımın konusunda uyardı.Milletvekilleri tarafından alına uçak biletlerinin çoğu vekil tarafından opsiyonlu olarak alındığını ve bu biletlerin normalden daha yüksek bir maliyete sahip olduğunun altını çizen Çiçek,bundan böyle yurt dışı görevlendirmesi yapılan milletvekilinin görevlendirme yazısının çıkması ve olurun alınması sonrası uçak biletlerinin kestirilmesi istendi.Sonradan yapılacak rötar ve iptallerde ortaya çıkacak fiyat farkını milletvekilleri kendi ödeyecek.

Bilindiği üzere “TBMM’nin Dış İlişkilerinin Düzenlenmesi Hakkında Kanun” kapsamında yurt dışı görevlendirmesi yapılan milletvekillerinin uçak bileti ücretleri TBMM tarafından ödeniyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri