Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

MİLES&SMİLES’I OLANA 1 HAFTA OTOPARK BEDAVA

Sabiha Gökçen Havaalanı,büyüme hedeflerini yurtdışı destinasyonlara önem vererek belirleyerek belirleyen bir havaalanı politikası izlemektedir. Thy’nin 9 Kasım2da başlayacağı 7 yurtdışı uçuşu ile havaalanı bilinebilme oranını arttırması bekleniyor.Thy yaptığı anketlerde müşterisinin..

Kategori: Havacılık haberleri

Sabiha Gökçen Havaalanı,büyüme hedeflerini yurtdışı destinasyonlara önem vererek belirleyerek belirleyen bir havaalanı politikası izlemektedir.

Thy’nin 9 Kasım2da başlayacağı 7 yurtdışı uçuşu ile havaalanı bilinebilme oranını arttırması bekleniyor.Thy yaptığı anketlerde müşterisinin yarısından fazlasının anadolu yakasında olduğunu tespit etmelerinden hareketle Sabihan Gökçen Havaalanının kullanımının artması beklenmektedir.THY de bunları gzöönüne alarak Kasım ayında uçacak yolcuların Miles&Smiles kart sahibi olanlara Sabiha gökçen otoparkında 7 güne yani 1 hafta boyunca ücretsiz olarak araçlarını bırakabilecekler.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri