Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Meslek liselerine sivil havacılık programı açılıyor

2015-2016 eğitim öğretim yılında meslek liselerinde sivil havacılık eğitim programı açılıyor. Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Yıldırım,önümüzdeki ders yılından itibaren havalimanlarında oluşan eleman ihtiyacını karşılayabilmek..

Kategori: Havacılık haberleri

2015-2016 eğitim öğretim yılında meslek liselerinde sivil havacılık eğitim programı açılıyor.

Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Yıldırım,önümüzdeki ders yılından itibaren havalimanlarında oluşan eleman ihtiyacını karşılayabilmek adına meslek liselerinde sivil havacılık eğitim programının açılacağını açıkladı.Bu yeni açılacak programda eğitim gören öğrenciler,havacılık sektöründe teknisyen olarak istihdam edilmesinin planladığının altını çizen Yıldırım,3. havalimanının da personel ihtiyacının bu programdan mezun olacaklarla kapatılacağını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde İş-Kur ,İstanbul’a yapılacak olan 3. Havalimanında yaklaşık 120 bin kişinin istihdam edileceğini tahmin edildiğini duyurmuştu.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri