Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Merve Alaçayır Olayının Perde Arkası

Bugün sabah 08.00 sıralarında Çelebi’de güvenlik görevlisi olarak çalışan 21 yaşındaki Merve Alaçayır isimli genç kızı  tonlarca ağırlığındaki de icing aracı ezdi.Hemen olay yerine DHMİ’ne ait ambulans geldi ve talihsiz..

Kategori: Havacılık haberleri

Bugün sabah 08.00 sıralarında Çelebi’de güvenlik görevlisi olarak çalışan 21 yaşındaki Merve Alaçayır isimli genç kızı  tonlarca ağırlığındaki de icing aracı ezdi.Hemen olay yerine DHMİ’ne ait ambulans geldi ve talihsiz Çelebi çalışanını İnternational Hospital hastanesine götürdü.

Hastanede tedavi altına alınan Merve Alaçayır’a destek olmak için iş arkadaşları hastaneye akın etti.Ameliyata alınan Merve’ye kan vermek için adeta birbirleriyle yarışan arkadaşları Merve’den iyi bir haber beklemeye başladı.Ameliyatının bitmesinin ardından Merve’nin hayati tehlikeyi atlattığını ancak 24 saat müşaade altında tutulacağını ifade etti.

Kaza hakkında konuşan Merve Alaçayır’ın iş arkadaşları “Merve’nin yemekhaneden çıktığı esnada apronda bulunan kar nedeniyle ayağının  kaydığını ve o sırada de icing aracının Merve’yi fark etmediğini ve aracın Merve’nin üzerinden geçtiğini söyledi.”

Kendi internet sitesinden olay hakkında açıklama yapan Çelebi Hava Servisi A.Ş,kaza nedeniyle üzüntülerini bildirirken Merve Alaçayır’a acil şifalar diledi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri