Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Merkel Ve Erdoğan Anlaştı

Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Almanya Başbakanı Angela Merkel,havacılık sektörünün iki devi THY ve Lufthansa Hava Yolları’nın ortaklığı konusunda anlaşma sağladılar. AK Parti İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı için Kızılcahamam’da milletvekillerine..

Kategori: Havacılık haberleri

Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Almanya Başbakanı Angela Merkel,havacılık sektörünün iki devi THY ve Lufthansa Hava Yolları’nın ortaklığı konusunda anlaşma sağladılar.

AK Parti İstişare Ve Değerlendirme Toplantısı için Kızılcahamam’da milletvekillerine seslenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan “Almanya seyahatimizde Merkel bana şunu teklif etti, ‘Lufthansa ile Türk Hava Yolları’nı ortak işletmeciliğe sokalım’. ‘Tamam’ dedim. Zaten bizim de şu anda projelerimizin içinde var ve Türk Hava Yollarımız ile Lufthansa böyle bir müşterek adım inşallah atabiliriz, atacağız” dedi.

Bilindiği üzere daha önce de SunExpress’in kurulma aşamasında THY ve Lufthansa ortak çalışma yapmıştı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri