Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Meksika İle Karşılıklı Ulaştırma Anlaşması İmzalandı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü kamuoyuna yaptığı duyuru ile Meksika ile karşılıklı ulaştırma anlaştırması imzalandığını bildirdi. Türk ve Meksikalı sivil havacılık yetkilileri 22-23 Haziran’da Ankara’da gerçekleştirilen müzakereler sonucunda anlaşmanın gerçekleştiği ifade..

Kategori: Havacılık haberleri

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü kamuoyuna yaptığı duyuru ile Meksika ile karşılıklı ulaştırma anlaştırması imzalandığını bildirdi.

Türk ve Meksikalı sivil havacılık yetkilileri 22-23 Haziran’da Ankara’da gerçekleştirilen müzakereler sonucunda anlaşmanın gerçekleştiği ifade edildi.Anlaşmayı imzalayan Sivil Havacılık Genel Müdürü Bilal EKŞİ ve Meksika Heyeti adına Salvador Retana ROZANO anlaşma ile iki ülkenin belirlemiş olduğu havayolu şirketi iki ülke arasında seferlerini gerçekleştirebileceği belirtildi.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri