Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Mardin Havaalanı Yurt Dışına Uçuşlara Açılıyor

Mardin Havaalanı’nda bugün yapılan pist ve yeni terminal binası terminali temel atma töreni sonrasında Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım “Mardin Havaalanı’nın yakın zamanda yurtdışı uçuşlarına açılacak”dedi. Mardin Havaalanı’nda bugün yapılan açılış..

Kategori: Havacılık haberleri

Mardin Havaalanı’nda bugün yapılan pist ve yeni terminal binası terminali temel atma töreni sonrasında Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım “Mardin Havaalanı’nın yakın zamanda yurtdışı uçuşlarına açılacak”dedi.

Mardin Havaalanı’nda bugün yapılan açılış için önemli misafirleri ağırladı.Pist ve yeni terminal binası temel atma  açılışı sonrası açıklamalarda bulunan Bakan Yıldırım,Mardin Havaalanı’nın son yıllarda artık ihtiyaçları karşılamada yetersiz olduğunun altını çizdi.konuşmasına “2002 yılında yıllık yolcu sayısı 20 000 iken 2011 yılında ise 300 000 gibi bir rakama ulaştı.Bu yapılan yeni terminal binası ve pist ile artık aynı anda 6 uçağın havaalanın da park halinde bulunabilecek.Yakın zaman da yurt dışı uçuşlar başlayacak” şeklinde devam etti.

Mardin Havaalanı’nın yurtdışı seferlere başlaması ile birlikte yolcu sayısında daha da artışın olacağı ifade ediliyor.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri