Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Malezya Uçağının Düşüş Nedeni Şok Etkisi Yarattı

Akşam saatlerinde Amsterdam-Kuala seferini yapan Malezya Airlines’a ait yolcu uçağının düşmesi sonrası,uçağın düşüş nedeni ortaya çıkınca tün dünya ayağa kalktı. 280 yolcu ve 15 mürettabatı ile Ukrayna hava sahasında iken..

Kategori: Havacılık haberleri

Akşam saatlerinde Amsterdam-Kuala seferini yapan Malezya Airlines’a ait yolcu uçağının düşmesi sonrası,uçağın düşüş nedeni ortaya çıkınca tün dünya ayağa kalktı.

280 yolcu ve 15 mürettabatı ile Ukrayna hava sahasında iken düşen Malezya Airlines’a ait Boeing 777 tipi yolcu uçağının füze ile düşürülmesi havacılık camiasını şoka uğrattı.Uçağın düşme haberinin ajanslara ulaşması sonrası Malezya hükümeti orduyu görevlendirerek kaza hakkında kesin bilgi toplaması yapılmasını istedi.Ayrıca yaşanan bu gelişme sonrası ABD Başkanı Obama,Rusya Devlet Başkanı Putin’i telefon ile arayarak bilgi istedi.

Ayrıca Türk Hava Yolları yaşanan olay sonrası Ukrayna hava sahasının kullanılmayacağını açıkladı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri