Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

KTHY’nun Son Durumu

KTHY(Kıbrıs Türk Hava Yolları) bilindiği üzere Türk Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından uçuşları 3 ay süreyle dondurulmuş ve bir uçağına da el konulmuştu.  100 milyon doların üzerinde borcu olduğu söylenen..

Kategori: Havacılık haberleri

KTHY(Kıbrıs Türk Hava Yolları) bilindiği üzere Türk Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından uçuşları 3 ay süreyle dondurulmuş ve bir uçağına da el konulmuştu.

 100 milyon doların üzerinde borcu olduğu söylenen KTHY,kendine ortak aramış ve en uygun teklifi veren AtlasJet’in teklifinin kabul edildiğini Kıbrıs Bakanlar Kuruluna bildirdi.Konu hakkında açıklamayı yapan Kıbrıs Başbakanı İrsen KÜÇÜK hisselerin ortağı olarak AtlasJet’in kabul edildiği ve 5 yıl süreyle yüzde 50 oranında işletme ortağı oldğunu söyledi.

Kıbrıs Türk Hava Yolları,vatandaşların mağduriyetinin giderilmesi için çalışmaların sürdürüldüğünü önceden firmalarından uçak bileti alanların diğer havayolları ile uçuş yapabilmesi için çalışmaların sürdürüldüğü belirtildi.Gelişmelerin çağrı merkezlerinden ve kurumsal siteden takip edilebileceği açıklandı.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri