Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Kraliyet Ailesinin İçinde Bulunduğu Uçak Düşme Tehlikesi Atlattı

Sabah saatlerinde Kopenhag-Oslo seferini gerçekletiren ve içerisinde Norveç Kraliyet ailesinin de bulunduğu 135 yolcusu bulunan SAS uçağı düşme tehlikesi atlattı. Norveç Kraliyet Ailesinden prens Hakoon ve eşi prenses Mette Meri,Danimarka..

Kategori: Havacılık haberleri

Sabah saatlerinde Kopenhag-Oslo seferini gerçekletiren ve içerisinde Norveç Kraliyet ailesinin de bulunduğu 135 yolcusu bulunan SAS uçağı düşme tehlikesi atlattı.

Norveç Kraliyet Ailesinden prens Hakoon ve eşi prenses Mette Meri,Danimarka presesi Mary’in doğum günü kutlamak üzere Kopenhag gitmek için SAS uçağında bulunuyordu.Olayın görgü tanıkları uçağın kalkışa geçtiği esnada ön tarafından dumanların yükseldiğini söylerken gelen bilgiler de kaptan pilotun kabin içerisinin dumanla dolduğunu ve bu yüzden uçuşu iptal ettiği ifade edildi.

Uçakta bulunan 135 yolcu ve Norveç Kraliyet ailesi uçaktan tahliye edilirken yolcularda herhangi bir yaralanma söz konusu olmadığı açıklandı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri