Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Kötü Hava Koşulları Sivas Uçak Seferlerini İptal Ettirdi

Sabah saatlerinde Sivas’ta etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.Kent beyaze bürünürken ulaşımda aksamalar meydana geldi.Türk Hava Yolları İstanbul-Sivas karşılıklı uçuşlarını günlük olarak iptal etti. Sabaha kar yağışı ile uyanan..

Kategori: Havacılık haberleri

Sabah saatlerinde Sivas’ta etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.Kent beyaze bürünürken ulaşımda aksamalar meydana geldi.Türk Hava Yolları İstanbul-Sivas karşılıklı uçuşlarını günlük olarak iptal etti.

Sabaha kar yağışı ile uyanan Sivaslılar karın tadını çıkarıyor.Kar yağışı çoktandır beklendiğini ifade eden Sivaslılar kar yağışına alışkın olduklarını söylediler.Türk Hava Yolları’nın elverişsiz hava koşulları nedeniyle Sivas Nuri Demirağ Havaalanı uçuşlarını iptal etmesi acele işi olan yolcularının mağdur olmasına neden oldu.

Hava durumuna göre uçuşların tekrar normale döneceğini ifade eden THY yetkilileri yolcuların mağduriyetinin giderileceğini ifade ettiler.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri