Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Kötü Hava Koşulları Sivas Uçak Seferlerini İptal Ettirdi

Sabah saatlerinde Sivas’ta etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.Kent beyaze bürünürken ulaşımda aksamalar meydana geldi.Türk Hava Yolları İstanbul-Sivas karşılıklı uçuşlarını günlük olarak iptal etti. Sabaha kar yağışı ile uyanan..

Kategori: Havacılık haberleri

Sabah saatlerinde Sivas’ta etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.Kent beyaze bürünürken ulaşımda aksamalar meydana geldi.Türk Hava Yolları İstanbul-Sivas karşılıklı uçuşlarını günlük olarak iptal etti.

Sabaha kar yağışı ile uyanan Sivaslılar karın tadını çıkarıyor.Kar yağışı çoktandır beklendiğini ifade eden Sivaslılar kar yağışına alışkın olduklarını söylediler.Türk Hava Yolları’nın elverişsiz hava koşulları nedeniyle Sivas Nuri Demirağ Havaalanı uçuşlarını iptal etmesi acele işi olan yolcularının mağdur olmasına neden oldu.

Hava durumuna göre uçuşların tekrar normale döneceğini ifade eden THY yetkilileri yolcuların mağduriyetinin giderileceğini ifade ettiler.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri