Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Kotil Açıkladı “Türk Yapımı Uçak Hayal Değil”

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel KOTİL,Türk yapımı uçakların yapılmasının mümkün olduğunu ve 2 milyar dolar ile bu işi TAİ’nin yapabileceğini ifade etti. THY Genel Müdürü Kotil,katıldığı bir televizyon programında..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel KOTİL,Türk yapımı uçakların yapılmasının mümkün olduğunu ve 2 milyar dolar ile bu işi TAİ’nin yapabileceğini ifade etti.

THY Genel Müdürü Kotil,katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu.Gündeme dair öenli konularda açıklamalarda bulunan Kotil,havayolu firmalarının ucuz bilet polikasını eleştirirken,geçenlerde görme özürlü bir vatandaşın uçaktan indirilmesi hakkında soruşturma açtıklarını ifade etti.Hosteslerin zayıflamaları için ücretsiz izin verdikleri konusunda eleştirilere maruz kalan Kotil,izin verdikleri hosteslerin zayıflamış bir şekilde tekrar işlerine geri döndüklerini söyledi.KTHY hakkında kısa koşan Kotil,zarar edecekleri bir iş yapmayacaklarını söyledi.Türk yapımı uçaklar konusunda geçmiş dönemde Başbakanın bir hayali olduğu belirtip neden bir Türk yapımı uçağın olmadığı konusundaki açıklamaları bir talimat olarak kabul ettiklerini ifade eden Kotil’in çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İşte Programda Konuşulan Konular:

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri