Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Korkunç uçak kazasının üzerinden tam bir yıl geçti

Ukrayna’nın doğusunda füze ile düşürülen Malezya Havayolları’na ait yolcu uçağı olayının üzerinden tam bir yıl geçti. 17 temmuz 2014 tarihinde Hollanda’nın Schiphol Havalimanı’ndan Kuala Lumpur Havalimanı’na gitmek üzere 298 yolcu ve mürettabatı..

Kategori: Havacılık haberleri

Ukrayna’nın doğusunda füze ile düşürülen Malezya Havayolları’na ait yolcu uçağı olayının üzerinden tam bir yıl geçti.

17 temmuz 2014 tarihinde Hollanda’nın Schiphol Havalimanı’ndan Kuala Lumpur Havalimanı’na gitmek üzere 298 yolcu ve mürettabatı ile kalkış yapan ve Ukrayna’nın doğusunda yer alan Donetsk Oblastı bögesinde füze ile vurulan Malezya Havayolları’na ait Boeing 777 tipi yolcu uçağında ölenler anılıyor.193 Hollanda,27 Avustralya,12 Endonezya ve 10 ingiliz yolcunun bulunduğu uçakta bulunanların yakınlarının katıldığı anma törenlerinde hüzünlü anlar yaşandı.Tüm törenlerde bulunanlarda  duygu hüzün ve öfke bir arada yaşanıyor.Yakınlarını kaybetmenin hüznünü yaşayanlar ayrıca bir yıl geçmesine rağmen kazanın nedeni hakkında kesin bir sonuca ulaşılamaması nedeniyle öfkeliler.

Olay sonrası Avrupa medyası olayın nedenini Rus BUK füzelerinin olayda kullanılması nedeniyle rus isyancıları fail olarak ilan ederken Ruslar ise uçağı Ukrayna savaş uçaklarının düşürdüğünü iddia etmişti.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri