Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

KONSOLOSLUK HİZMETLERİNDE YENİ DÖNEM BAŞLADI

  Dünyanın her yerinden internet ile konsolosluğa gitmek yerine oturduğunuz yerden hiç uğraşmadan kısa bir süre içinde gerçekleştirebileceksiniz.   7gün/24  gün konsolosluk işlemleri hakkında aradığınız bilgilere,belgelere ulaşabileceksiniz.Ayrıca daha mühim işleriniz..

Kategori: Havacılık haberleri

  Dünyanın her yerinden internet ile konsolosluğa gitmek yerine oturduğunuz yerden hiç uğraşmadan kısa bir süre içinde gerçekleştirebileceksiniz.

  7gün/24  gün konsolosluk işlemleri hakkında aradığınız bilgilere,belgelere ulaşabileceksiniz.Ayrıca daha mühim işleriniz için konsolosluklardan  randevu alabileceksiniz.Yaşadığınız bölgedeki Türk dernekleri ve iş yerleri ile kültürel etkinlikler hakkındada bilgiler edinebileceksiniz.e-devlet artık bürokrasiyi kaldırmayı amaçlayarak vatandaşlara daha iyi hizmetleri sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.Sizde konsolosluk hizmetlerinizi internet başından yapmak istiyorsanız buraya  tıklamanız yeterlidir.

Etiketler: ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri