Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

KONSOLOSLUK HİZMETLERİNDE YENİ DÖNEM BAŞLADI

  Dünyanın her yerinden internet ile konsolosluğa gitmek yerine oturduğunuz yerden hiç uğraşmadan kısa bir süre içinde gerçekleştirebileceksiniz.   7gün/24  gün konsolosluk işlemleri hakkında aradığınız bilgilere,belgelere ulaşabileceksiniz.Ayrıca daha mühim işleriniz..

Kategori: Havacılık haberleri

  Dünyanın her yerinden internet ile konsolosluğa gitmek yerine oturduğunuz yerden hiç uğraşmadan kısa bir süre içinde gerçekleştirebileceksiniz.

  7gün/24  gün konsolosluk işlemleri hakkında aradığınız bilgilere,belgelere ulaşabileceksiniz.Ayrıca daha mühim işleriniz için konsolosluklardan  randevu alabileceksiniz.Yaşadığınız bölgedeki Türk dernekleri ve iş yerleri ile kültürel etkinlikler hakkındada bilgiler edinebileceksiniz.e-devlet artık bürokrasiyi kaldırmayı amaçlayarak vatandaşlara daha iyi hizmetleri sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.Sizde konsolosluk hizmetlerinizi internet başından yapmak istiyorsanız buraya  tıklamanız yeterlidir.

Etiketler: ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri