Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Kolombiya’daki Uçak Kazasının Bilinmeyenleri

Bilindiği üzere 17 Ağustos tarihinde Kolombiya’da bir yolcu uçağı inişe geçtiği sırada kaza yapmış,uçak üç parçaya ayrımıştı.Mucize eseri sadece 1 kişi hayatını kaybetmişti. Kolombiya’da San Andres2e gitmekte olan Aires Havayoluna..

Kategori: Havacılık haberleri

Bilindiği üzere 17 Ağustos tarihinde Kolombiya’da bir yolcu uçağı inişe geçtiği sırada kaza yapmış,uçak üç parçaya ayrımıştı.Mucize eseri sadece 1 kişi hayatını kaybetmişti.

Kolombiya’da San Andres2e gitmekte olan Aires Havayoluna ait Boing 737 tipi yolcu uçağı inişe geçtiği sırada yere çarpmış ve 119 kişi yaralı olarak kurtuldu.Ölen 68 yaşındaki yolcunun ise darbeye bağlı değil kalp krizi sonucu öldüğü belirlendi.Kazanın pilotun ifadesine göre uçağın iniş sırasında yıldırm isabet alması sonucu kaza yaptığını, beyan etti.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri