Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Kocaeli-Trabzon uçak bileti 41 TL

Anadolujet düzenlemiş olduğu kampanya çerçevesinde Kocaeli-Trabzon uçak biletleri 41 TL’den satışa sundu. Tarifeli seferlerin bir kapanıp bir açıldığı Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı’nın yolcu trafiğinin yoğunlaşması amacıyla kocaelili siyasiler ve bürokratlar..

Kategori: uçak bileti kampanya

Anadolujet düzenlemiş olduğu kampanya çerçevesinde Kocaeli-Trabzon uçak biletleri 41 TL’den satışa sundu.

Tarifeli seferlerin bir kapanıp bir açıldığı Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı’nın yolcu trafiğinin yoğunlaşması amacıyla kocaelili siyasiler ve bürokratlar tüm imkanlarını seferber ediyor.ÖZellikle kış aylarında yolcu sayısının düşmesine dikkat çeken yetkililer Türk Hava Yolları bünyesinde faaliyet gösteren Anadolujet’in düzenlemiş olduğu Kocaeli-Trabzon karşılıklı uçak seferlerinin uçak biletlerini Kocaeli’nin plaka kodundan ilham alarak 41 TL’den satışa sunacak.4 Eylül ile 20 Eylül tarihleri arasında satın alınacak uçak biletlerinde geçerli olacak kampanyalı uçak biletleri ile 5 Ekim 2015 ile 5 Ocak 2016 tarihleri arasında seyahat edebilecek.

AnadoluJet haftada 5 gün olarak gerçekleştirdiği Kocaeli-Trabzon Havalimanı uçak seferlerinin kış aylarında 3 güne düşecek.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri