Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

KIBRIS’A UÇAK BİLETİ 59,99 TL

Pegasus Havayolları Kıbrıs’a uçak biletini 59,99 tl olarak belirledi.Kampanya dahilinde 15 Eylül ve 25 Eylül arasında Pegasus Havayollarından bilet alanlar bu fiyattan Kıbrıs’a uçak bileti alacaklar. Pegasus Havayolları  yayınladığı ilanda”Uçmanın..

Kategori: uçak bileti kampanya

Pegasus Havayolları Kıbrıs’a uçak biletini 59,99 tl olarak belirledi.Kampanya dahilinde 15 Eylül ve 25 Eylül arasında Pegasus Havayollarından bilet alanlar bu fiyattan Kıbrıs’a uçak bileti alacaklar.

Pegasus Havayolları  yayınladığı ilanda”Uçmanın kolay yolu Pegasus, Kıbrıs misafirlerini unutmadı. Kampanya ile 15-25 Eylül tarihleri arasında Pegasus’un internet sitesinden bilet alanlar 25 Eylül-25 Kasım tarihleri arasında 59,99 TL’ye uçma fırsatı yakalıyor. Kampanya Pegasus’un İstanbul, Ankara, Antalya, Hatay, Adana ve İzmir ‘den Kıbrıs’a karşılıklı tüm hatlarında geçerli olacak.”açıklmasına yer verildi.

PEGASUS HAVAYOLLARINDAN UÇAK BİLETİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri