Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

KIBRIS TÜRK HAVAYOLLARI PİLOTUNDAN BÜYÜK MANEVRA!

Kıbrıs’ta faaliyet gösteren KTHY(Kıbrıs Türk Hava Yolları) ait uçakta yaşananlar havacılık dünyasında büyük şaşkınlığa yol açtı.İddianın sahibi Miss Turkey güzellik yarışmasının ikincisi manken Senem KUYUMCUOĞLU; Kuyumcuoğlu açıklamsında”17 Kasım’da gerçekleşen modacı..

Kategori: Havacılık haberleri

Kıbrıs’ta faaliyet gösteren KTHY(Kıbrıs Türk Hava Yolları) ait uçakta yaşananlar havacılık dünyasında büyük şaşkınlığa yol açtı.İddianın sahibi Miss Turkey güzellik yarışmasının ikincisi manken Senem KUYUMCUOĞLU;

Kuyumcuoğlu açıklamsında”17 Kasım’da gerçekleşen modacı Abdullah Öztoprak’ın defilesi için İzmir’den Kıbrıs’a, Kıbrıs Türk Hava Yolları ile uçtum. Uçak havalandıktan sonra hostes yanıma gelip ’Kokpitte uçmak ister misiniz’diye sordu. Pilotun çapkınlık yapmak istediğini anladım. Çapkın insanlardan nefret ettiğimden ona ders vermek için kokpite gittim. Pilota ’Uçak sallandığında çok hoşlanıyorum’dedim. O da bunun üzerine benim için uçağın burnunu aşağı indirip yukarı kaldırdı. Uçak resmen sallandı. Gerçekten çok eğlendim. Bayağı komikti.” dedi.

Olay hakkında hemen soruşturma başlatan KTHY,17 mayıs 2008 tarihinde uçakta görevli pilotlar hakkında hemen soruşturma başlattı ve pilootları ifadelerinin alınması için genel müdürlüğe çağırdı.Yakın kaynaktan alınan bilgiye göre bu davranışın gerçek olması durumda pilotların en ağır ceza ile cezalandırılacağını,bu olayın şirketin güvenilirliliğini zedeleyeceğini içinde pilotların işten çıkarılabileceğini belirtiyorlar. 

Etiketler: ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri