Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Kaybolan Malezya Havayolları Uçağı

Malezya Havayolları’na ait Boeing 777 tipi yolcu uçağından dün sabah saatlerinden beri haber alınamıyor. 227 yolcu ve 12 mürettebatı ile Malezya’dan Vietnam’a doğru hareket eden ancak kalkışından kısa bir süre..

Kategori: Havacılık haberleri

Malezya Havayolları’na ait Boeing 777 tipi yolcu uçağından dün sabah saatlerinden beri haber alınamıyor.

227 yolcu ve 12 mürettebatı ile Malezya’dan Vietnam’a doğru hareket eden ancak kalkışından kısa bir süre sonra irtibat kesilen yolcu uçağını arama çalışmaları devam ediyor.Uçaktan en son Güney Çin Denizi üzerindeyken sinyal alındığını ve bu bölgede arama çalışmaları yoğunlaşıyor.Uçakta Türk yolcu bulunmadığı öğrenilirken,uçakta bulunanların çoğunluğunu Çin vatandaşı olduğu açıklandı.Vietnam hükümet yetkilileri Çin Denizi üzerinde yoğun şekilde yağ birikintisine rastlandığını ve bu yağ birikintisinin uçağın denize çakıldığı ihtimalini güçlendirdiği,ifade ediliyor.Malezya tarafından ise henüz uçağın düşme ihtimali ile ilgili yorumda bulunmadı.

Uçağın,Boeing 777 tipi ve 11 yıllık olduğu,uçağın kaptan pilotun tecrübeli ve 1981 tarihinden beri şirkette çalıştığı açıklandı.

 

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri