Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Kargo Terminalinde Protestolar Sürüyor

İstanbul Atatürk Havalimanı Kargo Terminali’nde Gümrük Müşavirlerinin geçen haftadan itibaren gümrük işlemlerindeki aksaklıkları protesto etmeye başlamıştı.Protestolar haftanın ilk gününde de devam ediyor. Atatürk Havalimanı’na bağlı gümrük müşavirleri gümrüş işlemlerini takip..

Kategori: Havacılık haberleri

İstanbul Atatürk Havalimanı Kargo Terminali’nde Gümrük Müşavirlerinin geçen haftadan itibaren gümrük işlemlerindeki aksaklıkları protesto etmeye başlamıştı.Protestolar haftanın ilk gününde de devam ediyor.

Atatürk Havalimanı’na bağlı gümrük müşavirleri gümrüş işlemlerini takip edemedilerinden dolayı bu protestolarını sürdürdüklerini ifade ediyorlar.Son yaşanan gümrük oprerasyonundan sonra gümrüklü sahaya karnesi olan gümrük müşavirinin alındığını söyleyen gümrük müşavirleri bakanlığın karne almak için sınav yapmadığını bu yüzden karne alamadıklarını belirten protestocu müşavirler seslerini yetkililere duyurmak istiyorlar.

Bilindiği üzere son gümrük operasyonlarında Atatürk Havalimanı Kargo Terminalinde denetimler artmış ve yetkisiz kimsenin A kapısı olarak bilinen kargo terminaline alınmamaya başladı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri