Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Kargo terminali iş ilanı

Havayolu kargo işletmeciliğinde önemli bir prestije sahip “S Sistem Lojistik A.Ş” tarafından yayınlanan iş başvuru formunu doldurunuz. S Sistem Lojistik A.Ş,Türkiye’nin ilk entegre lojistik servisi şirketi olarak faaliyetlere başlayan şirket,havayolu..

Kategori: Havacılık haberleri

havalimani kargo

Havayolu kargo işletmeciliğinde önemli bir prestije sahip “S Sistem Lojistik A.Ş” tarafından yayınlanan iş başvuru formunu doldurunuz.

S Sistem Lojistik A.Ş,Türkiye’nin ilk entegre lojistik servisi şirketi olarak faaliyetlere başlayan şirket,havayolu şirketlerine hizmet veren il özel antrepo işletmesi ve ilk şehirlerarası tarifeli gümrüklü transit araç servisi ile yeniliklerin öncüsü olan bir firmadır.

Şirket halen Atatürk Havalimanı Kargo Terminali Gümrük Binası Yanında bulunan  S Sistem Lojistik Antreposu Genel müdürlüğü binasında faaliyetlerine devam etmektedir.

İş Başvurusu yapmak için TIKLAYINIZ

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri