Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Kabus geri döndü

Türk Hava Yolları’nın İstanbul – New York seferini yapmak üzere hazırlık yapılan uçağın tuvaletinde bomba notu bulundu. Geçtiğimiz aylarda ardı ardına gelen bomba ihbarları sonrasında Türk Hava Yolları tarafından alınan..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları’nın İstanbul – New York seferini yapmak üzere hazırlık yapılan uçağın tuvaletinde bomba notu bulundu.

Geçtiğimiz aylarda ardı ardına gelen bomba ihbarları sonrasında Türk Hava Yolları tarafından alınan kararlar ile önlenilmesine çalışılan asılsız bomba ihbarlarına bir yenisi daha eklendi.Türk Hava Yolları’nın İstanbul-New York seferini yapmak üzere yolcu alımı yapıldığı esnada kabin ekibi,uçağın tuvalet kısmında üzerinde bomba yazan bir not kağıdı buldu.Durumu hemen pilota bildiren kabin memurları,daha sonradan pilotun talimatıyla yolcuları uçaktan indirdi.Yolcuların terminale alınması sonrasında pilot hemen bomba arama ekibini uçağa davet edildi.Bomba uzmanı ekip,Boeing 777 tipi yolcu uçağında yaptığı aramada herhangi bir bomba izine rastlanmadı.Pilot tarafından yolcular tekrar alınması yönünde talimat verildi ve uçaktan indirilen yolcular tekrardan uçaktaki yerlerine oturdu.

Geçtiğimiz aylarda yapılan bomba ihbarları sonrası THY yönetimi yolcuların uçağın kalkışına kadar tuvalete girmesini yasaklamıştı.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri