Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

Kabin Memuruna Gökyüzünde Romantik Evlenme Teklifi

Özel bir havayolu şirketine ait uçak  İstanbul-İzmir seferini gerçekleştirdiği esnada uçakta kabin memuru olarak çalışan Şeyda Zeynep Şahin,erkek arkadaşının romantik evlenme teklifiyle şakına döndü.Evlenme teklifini kabul eden Şahin’in şaşkınlığını gizleyemedi...

Kategori: Havacılık haberleri

Özel bir havayolu şirketine ait uçak  İstanbul-İzmir seferini gerçekleştirdiği esnada uçakta kabin memuru olarak çalışan Şeyda Zeynep Şahin,erkek arkadaşının romantik evlenme teklifiyle şakına döndü.Evlenme teklifini kabul eden Şahin’in şaşkınlığını gizleyemedi.

İstanbul-İzmir seferini gerçekleştiren uçakta meydana gelen olayda uçak mürettebatıyla işbirliği yapan Tarık Tatlı,kabin amirinin yardımıyla uçakta  “Hayatıma girdiğin için Allah’ıma her gün teşekkür ediyorum. İyi ki varsın” şeklinde anons yaptı.Anonsu duyan kabin memuru Şeyda Zeynep Şahin birden şaşkına döndü.Uçakta erkek arkadaşını gören genç kabin memuru şaşkınlığı bir kat daha arttı.

Geç çifti ilk kutlayanlar ise olaya tanıklık eden uçakta bulunan yolcular oldu.Bizde airportturk.net olarak genç çifti kutlar,ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri