Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

Kabin Hizmetleri Ne İş Yapar

 Kabin Hizmetleri ,havayolu şirketlerinin uçak içi personeline verilen genel isimdir. Uçak içerisinde yolcuların her türlü ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla görevlendirilen Bay ve Bayan personeller yolcuların yolculuk esnasında rahat ve konforlu yolculuk yapmaları..

Kategori: Kabin Memuru

 Kabin Hizmetleri ,havayolu şirketlerinin uçak içi personeline verilen genel isimdir. Uçak içerisinde yolcuların her türlü ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla görevlendirilen Bay ve Bayan personeller yolcuların yolculuk esnasında rahat ve konforlu yolculuk yapmaları amacıyla görevlendirilmektedir. 

 

Kabin Hizmetleri Görevlisi Uçak İçerisinde Görevi Nedir?

– Yolcuların uçak içerisine girişlerinde yönlendirmelerini yaparak hızlı bir şekilde koltuklarına oturmalarına yardımcı olur.

– Yolcuların güvenli yolculuk yapabilmeleri için gereken önlemlerin alınması konusunda uyarılarda bulunarak yapılması gerekenleri yapmada yolculara yardımcı olur.

– Kabin hizmetleri görevlisi uçuş esnasında yolcuların yiyecek içecek gibi ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlüdürler,

– Kabin Hizmetleri görevlisi bağlı olduğu kurumun sorumluluğunun bilinci ile hareket eder ve yolculara karşı daima güler yüzlü olmak zorundadır.

Kabin Memuru isimli üyemizin web stemizde yayınlanması için bizlere göndermiş olduğu yazıyı sizlerle paylaştık.

Sizlerde Haber Gönder Butonunu Kullanarak Bizlere yazılarınızı ve çevrenizde yaşanan havacılıkla alakalı gelişmeleri iletebilirsiniz.

Etiketler: ~ ~
Konu Yazari: mavi_dus (Tolga Savaş)
...

Kapali

Havacılık Haberleri