Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

KABİN AMİRİ BARIŞ YORULMAZ VE EŞİNİ TUTUKLATAN GÖRÜNTÜLER

Kabin amiri Barış Yorulmaz ve eşini tutuklatan görüntüler ortaya çıktı.Döviz bürosunda bulunan kamerada, çiftin önünde bulunan şapkalı şahsın tırnakçılık yöntemi ile 400 euroyu cebine attığı görülüyor. Yorulmaz çifti,ön sırada bulunan..

Kategori: Havacılık haberleri

Kabin amiri Barış Yorulmaz ve eşini tutuklatan görüntüler ortaya çıktı.Döviz bürosunda bulunan kamerada, çiftin önünde bulunan şapkalı şahsın tırnakçılık yöntemi ile 400 euroyu cebine attığı görülüyor.

Yorulmaz çifti,ön sırada bulunan tırnakçının kendilerine gösterdiği broşüre bakarken parayı cebine attığı gözlerden kaçmıyor.Barış Yorulmaz’ı lafa tutan tırnakçı 50 adet parayı saymaya başlıyor ve  el çabukluğu olarak  da bilinen tırnakçılık yöntemi ile parayı çalıyor.

Hırvat polisi,13 Ağustos’ta Türk çifti hırsıza yardım etmekten tutuklamıştı.Öte yandan Barış Yorulmaz’ın babası  Alparslan Yorulmaz,oğluna destek olmak için Hırvatistan’a gitti.Oğlunun suçsuz olduğunu ifade eden baba,çucuklarının mahkemeye çıkarılmayışına isyan ediyor.

Videoyu buradan izleyebilirsininiz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri