Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

KABİN AMİRİ BARIŞ YORULMAZ VE EŞİNİ TUTUKLATAN GÖRÜNTÜLER

Kabin amiri Barış Yorulmaz ve eşini tutuklatan görüntüler ortaya çıktı.Döviz bürosunda bulunan kamerada, çiftin önünde bulunan şapkalı şahsın tırnakçılık yöntemi ile 400 euroyu cebine attığı görülüyor. Yorulmaz çifti,ön sırada bulunan..

Kategori: Havacılık haberleri

Kabin amiri Barış Yorulmaz ve eşini tutuklatan görüntüler ortaya çıktı.Döviz bürosunda bulunan kamerada, çiftin önünde bulunan şapkalı şahsın tırnakçılık yöntemi ile 400 euroyu cebine attığı görülüyor.

Yorulmaz çifti,ön sırada bulunan tırnakçının kendilerine gösterdiği broşüre bakarken parayı cebine attığı gözlerden kaçmıyor.Barış Yorulmaz’ı lafa tutan tırnakçı 50 adet parayı saymaya başlıyor ve  el çabukluğu olarak  da bilinen tırnakçılık yöntemi ile parayı çalıyor.

Hırvat polisi,13 Ağustos’ta Türk çifti hırsıza yardım etmekten tutuklamıştı.Öte yandan Barış Yorulmaz’ın babası  Alparslan Yorulmaz,oğluna destek olmak için Hırvatistan’a gitti.Oğlunun suçsuz olduğunu ifade eden baba,çucuklarının mahkemeye çıkarılmayışına isyan ediyor.

Videoyu buradan izleyebilirsininiz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri