Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

İsviçre’ye seyahat edeceklerin dikkatine

İsviçre’ye seyahat edecek yolcular bundan böyle farklı uygulamalarla karşılaşabilir. Son zamanlarda Avrupa’da terör saldırılarının yaşanması sonrası ülkeler,bu küresel terör ile mücadele etmek amacıyla yeni uygulamaları yürürlüğe koyuyor.Bu yeni uygulamaları yürürlüğe..

Kategori: Havacılık haberleri

İsviçre’ye seyahat edecek yolcular bundan böyle farklı uygulamalarla karşılaşabilir.

Son zamanlarda Avrupa’da terör saldırılarının yaşanması sonrası ülkeler,bu küresel terör ile mücadele etmek amacıyla yeni uygulamaları yürürlüğe koyuyor.Bu yeni uygulamaları yürürlüğe koyan ülkelerden  biri de yaşam standartlarının en iyi ülkelerin başında gelen İsviçre oldu.Orta Avrupa’da yer alan 8 milyonluk nüfusa sahip İsviçre,bundan böyle ülkeye giriş ve çıkışlarda tüm yolcuların bilgileri bir sistem içerisine kayıt edilecek.Yolcunun isim,doğum tarihi,ülkesi gibi şahsi bilgiler bir kontrol havuzunda toplanacak ve bu bilgi havuzundan sakıncalı bulunan yolcuların uçuşuna izin verilmeyecek.

Özellikle terör saldırılarının müslüman vatandaşlara maledilmeye çalışıldığı bu zamanlarda en çok müslüman yolcuların bu uygulamadan olumsuz yönde etkileneceği tahmin ediliyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri