Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

İsviçre’ye seyahat edeceklerin dikkatine

İsviçre’ye seyahat edecek yolcular bundan böyle farklı uygulamalarla karşılaşabilir. Son zamanlarda Avrupa’da terör saldırılarının yaşanması sonrası ülkeler,bu küresel terör ile mücadele etmek amacıyla yeni uygulamaları yürürlüğe koyuyor.Bu yeni uygulamaları yürürlüğe..

Kategori: Havacılık haberleri

İsviçre’ye seyahat edecek yolcular bundan böyle farklı uygulamalarla karşılaşabilir.

Son zamanlarda Avrupa’da terör saldırılarının yaşanması sonrası ülkeler,bu küresel terör ile mücadele etmek amacıyla yeni uygulamaları yürürlüğe koyuyor.Bu yeni uygulamaları yürürlüğe koyan ülkelerden  biri de yaşam standartlarının en iyi ülkelerin başında gelen İsviçre oldu.Orta Avrupa’da yer alan 8 milyonluk nüfusa sahip İsviçre,bundan böyle ülkeye giriş ve çıkışlarda tüm yolcuların bilgileri bir sistem içerisine kayıt edilecek.Yolcunun isim,doğum tarihi,ülkesi gibi şahsi bilgiler bir kontrol havuzunda toplanacak ve bu bilgi havuzundan sakıncalı bulunan yolcuların uçuşuna izin verilmeyecek.

Özellikle terör saldırılarının müslüman vatandaşlara maledilmeye çalışıldığı bu zamanlarda en çok müslüman yolcuların bu uygulamadan olumsuz yönde etkileneceği tahmin ediliyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri