Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

İşte THY’nin 2016 yılında alacağı kabin memuru sayısı

Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Abdülkerim Çay,THY’nin 2016 planlarını açıkladı. 2016 yılı içerisinde 40 yeni uçak alacağını açıklayan Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Abdülkerim Çay,filonun büyümesi ile birlikte..

Kategori: Havacılık haberleri

Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Abdülkerim Çay,THY’nin 2016 planlarını açıkladı.

2016 yılı içerisinde 40 yeni uçak alacağını açıklayan Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Abdülkerim Çay,filonun büyümesi ile birlikte yeni kabin memurlarının işe alım sürecinin başlatılacağını,söyledi.4 bin Türk Lirası ile işe başlatılan kabin memurlarının uçuş saatlerine göre 5 bin Türk Lirasına kadar brüt maaş aldığının altını çizen Çay,113 ülkeye seyahat eden THY kabin memurlarının mükemmel bir çalışma ortamında görevlerini yapıyor,dedi.

Türk Hava Yolları’nda toplam 8 601 kişiden oluşan bir kabin ekibi görev yaparken THY tarafından yayınlanan iş ilanlarına başvuruda bulunan adaylar arasından yazılı ve sözlü değerlendirmelere alınır. Aynı zamanda tüm adaylara yabancı dil yeterlilik testleri uygulanır. Bu aşamaların ardından, birebir ve grup mülakat süreçlerini de başarıyla tamamlayan adaylar, sağlık kurulunun onayıyla eğitim sürecine başlar. Eğitimi başarıyla tamamlayan tüm adaylar, THY filosunda kabin memuru olarak göreve başlıyor.

Etiketler: ~ ~ ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

1 Yorum gonderildi. “İşte THY’nin 2016 yılında alacağı kabin memuru sayısı”

  1. Serpil dedi ki:

    Hayalimdeki yer gökyüzü

Kapali

Havacılık Haberleri