Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

İşte Ordu Giresun Havalimanı’nın Açılış Tarihi

Deniz üzerine yapılması yöntemi ile Türkiye’nin ilk ve tek havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanı’nın açılış tarihi belli oldu. Karadeniz bölgesinin en önemli illerinden Ordu ve Giresun’u buluşturan havalimanı projesinin sonuna gelindi.Özellikle..

Kategori: Havacılık haberleri

Deniz üzerine yapılması yöntemi ile Türkiye’nin ilk ve tek havalimanı olan Ordu-Giresun Havalimanı’nın açılış tarihi belli oldu.

Karadeniz bölgesinin en önemli illerinden Ordu ve Giresun’u buluşturan havalimanı projesinin sonuna gelindi.Özellikle yöresel halkın merakla beklediği Ordu-Giresun Havalimanı’nın açılış tarihini Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz açıkladı.15 Mart 2015 günü açılacağı müjdesini verdiği havalimanının yapımı hakkında da bilgi veren Yılmaz,30 milyon ton taşın denize doldurulması sonrası havalimanı pistin ve terminallerin temelinin atıldığını ve artık alt yapı çalışmalarında sona gelindiğini ifade eden Yılmaz,bu havalimanından Avrupa’da iki,Dünyada dört tane bulunduğunun altını çizdi.

15 Mart 2015 tarihinde Ordu-Giresun Havalimanı’nın açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve devlet erkanının hazır bulunacak.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

1 Yorum gonderildi. “İşte Ordu Giresun Havalimanı’nın Açılış Tarihi”

  1. Bu Or-Gi Havaalanı bölgeye havayolu ulaşımı için çok iyi oldu fakat umarım yüklenici firma aceleyle bitireceğim diye çürük inşaat yapmaz. Karadeniz agresiftir, zayıf yapı kabul etmez yıkar atar.

Kapali

Havacılık Haberleri