Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

İstanbul Uçuşlarında Sis Uyarısı

Son 2 ay içerisinde İstanbul’da etkili olan yoğun sis havayolu ulaşımını olumsuz yönde etkiliyor. İstanbul son zamanlarda yoğun sis nedeniyle kara,hava,deniz ulaşımında sorunlar yaşamaktadır.Özellikle önemli işleri nedeniyle hızlı bir şekilde..

Kategori: Havacılık haberleri

Son 2 ay içerisinde İstanbul’da etkili olan yoğun sis havayolu ulaşımını olumsuz yönde etkiliyor.

İstanbul son zamanlarda yoğun sis nedeniyle kara,hava,deniz ulaşımında sorunlar yaşamaktadır.Özellikle önemli işleri nedeniyle hızlı bir şekilde yolculuk etmek için havayolu ulaşımını tercih eden yolcular hiç beklenmedik bir şekilde karayolu ulaşımında harcayacağı vakti havayolu ulaşımında harcamak durumunda kalıyor.Civar havaalanlarına yönlendirilen uçaklar bazı durumlarda İstanbul yerine İzmir veya Ankara Havaalanlarına inme durumları oluyor.Sağlık,eğitim gibi önemli işler için gelen yolcuların bu rötar sebebiyle zor durumda kalmaktadır.En azından gelmeden önce yayın organlarından hava durumu ile ilgili bilgi almamız faydamıza olur.

airportturk.net sitesi olarak size tavsiyemiz uçuşlarınızı çok önemli bir işiniz olması durumunda gündüz saatlerine almanız.Sis faktöründen etkilenmemek için yapılması gereken en basit tedbir şuan itibariyle bu yol gözüküyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri