Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

İstanbul Uçuşlarında Sis Uyarısı

Son 2 ay içerisinde İstanbul’da etkili olan yoğun sis havayolu ulaşımını olumsuz yönde etkiliyor. İstanbul son zamanlarda yoğun sis nedeniyle kara,hava,deniz ulaşımında sorunlar yaşamaktadır.Özellikle önemli işleri nedeniyle hızlı bir şekilde..

Kategori: Havacılık haberleri

Son 2 ay içerisinde İstanbul’da etkili olan yoğun sis havayolu ulaşımını olumsuz yönde etkiliyor.

İstanbul son zamanlarda yoğun sis nedeniyle kara,hava,deniz ulaşımında sorunlar yaşamaktadır.Özellikle önemli işleri nedeniyle hızlı bir şekilde yolculuk etmek için havayolu ulaşımını tercih eden yolcular hiç beklenmedik bir şekilde karayolu ulaşımında harcayacağı vakti havayolu ulaşımında harcamak durumunda kalıyor.Civar havaalanlarına yönlendirilen uçaklar bazı durumlarda İstanbul yerine İzmir veya Ankara Havaalanlarına inme durumları oluyor.Sağlık,eğitim gibi önemli işler için gelen yolcuların bu rötar sebebiyle zor durumda kalmaktadır.En azından gelmeden önce yayın organlarından hava durumu ile ilgili bilgi almamız faydamıza olur.

airportturk.net sitesi olarak size tavsiyemiz uçuşlarınızı çok önemli bir işiniz olması durumunda gündüz saatlerine almanız.Sis faktöründen etkilenmemek için yapılması gereken en basit tedbir şuan itibariyle bu yol gözüküyor.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri