Son Dakika Havacılık Haberleri

Türk Hava Yolları THY 3. Havalimanı İş İlanı

Geçtiğimiz yıl sonu tamamen taşınması planlanan atatürk havalimanında büyük taşınmanın nisan ayında olacağı kesinleşti. Şuanda...
20/03/19 - 6:32 Yorum sayisi 0(0)
Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Diyarbakır Havalimanı İş İlanı

Doğu Anadolu Bölgesinin En büyük havalimanı olan diyarbakır havalimanı yeni uçuş hatlarının eklenmesi ile personel...
18/03/19 - 5:02 Yorum sayisi 0(0)
Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Gazipaşa Havalimanı İş İlanı

Yaz ayının yaklaşmasına paralel olarak hareketlenmeye başlayan turizm sektöründe ihtiyaç duyulan iş gücünü karşılamak amacıyla...
18/03/19 - 1:34 Yorum sayisi 0(0)

İstanbul merkezli uçuş yapacakların dikkatine !

Marmara Bölgesi’nde tekrar etkili olmaya başlayan kar yağışı nedeniyle Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşımlarda ve gerçekleşmesi planlanan uçuşlarda aksaklıklar yaşanıyor. Geçtiğimiz hafta tüm yurtta etkili olan ve hafta içerisinde..

Kategori: Havacılık haberleri

Marmara Bölgesi’nde tekrar etkili olmaya başlayan kar yağışı nedeniyle Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşımlarda ve gerçekleşmesi planlanan uçuşlarda aksaklıklar yaşanıyor.

Geçtiğimiz hafta tüm yurtta etkili olan ve hafta içerisinde yüzlerce uçuşun iptal edilmesine neden olan olumsuz hava koşulları hafta sonunda yerini güzel havaya bırakmıştı.Ancak haftanın başlaması ile birlikte kar yağışı Marmara bölgesinde tekrar başladı.Kar yağışı sonrası özellikle Sabiha Gökçen Havalimanı ile ulaşım sağlanan Pendik TEM bağlantı yolu saat 15.00 sıralarında ulaşıma kapandı.Yolun kapanması ile birlikte havalimanına ulaşımda yolcular büyük sıkıntı yaşarken akşam saatlerinde iş makineleri sel nedeniyle kapanan yolu tekrar ulaşıma açtı.Atatürk Havalimanı’nda ise sabah saatlerinde inmesi gereken Tel-Aviv uçağı olumsuz hava şartları nedeniyle Ankara Esenboğa Havalimanı’na yönlendirildi.

Uçakların inişi esnasında piste biriken suların uçakların motorlarının etkisi ile etrafa saçıldığı görüldü.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: ( )
...

Kapali

Havacılık Haberleri