Son Dakika Havacılık Haberleri

THY ‘de Pilot Olma Fırsatı

Pilotluk mesleği deyince akla şüphesiz Türk Hava Yolları THY gelir. Pilot olmak isteyen herkesin hayalinde...
14/03/18 - 6:46 Yorum sayisi 0(0)

THY Tecrübeli Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı İlanı

Kabin memuru olmayı hayal eden adaylar için Türk Hava Yolları 2017 yılının belkide son kabin...
19/11/17 - 1:23 Yorum sayisi 0(0)

2016 Yılının Son Kabin Memuru İlanı

2017 yılına girmemize sayılı günler kala kabin memuru olmak için sabırsızlıkla bekleyen havacı sevdalılarının yüzünü...
26/12/16 - 1:54 Yorum sayisi 0(0)

İstanbul merkezli uçuş yapacakların dikkatine !

Marmara Bölgesi’nde tekrar etkili olmaya başlayan kar yağışı nedeniyle Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşımlarda ve gerçekleşmesi planlanan uçuşlarda aksaklıklar yaşanıyor. Geçtiğimiz hafta tüm yurtta etkili olan ve hafta içerisinde..

Kategori: Havacılık haberleri

Marmara Bölgesi’nde tekrar etkili olmaya başlayan kar yağışı nedeniyle Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşımlarda ve gerçekleşmesi planlanan uçuşlarda aksaklıklar yaşanıyor.

Geçtiğimiz hafta tüm yurtta etkili olan ve hafta içerisinde yüzlerce uçuşun iptal edilmesine neden olan olumsuz hava koşulları hafta sonunda yerini güzel havaya bırakmıştı.Ancak haftanın başlaması ile birlikte kar yağışı Marmara bölgesinde tekrar başladı.Kar yağışı sonrası özellikle Sabiha Gökçen Havalimanı ile ulaşım sağlanan Pendik TEM bağlantı yolu saat 15.00 sıralarında ulaşıma kapandı.Yolun kapanması ile birlikte havalimanına ulaşımda yolcular büyük sıkıntı yaşarken akşam saatlerinde iş makineleri sel nedeniyle kapanan yolu tekrar ulaşıma açtı.Atatürk Havalimanı’nda ise sabah saatlerinde inmesi gereken Tel-Aviv uçağı olumsuz hava şartları nedeniyle Ankara Esenboğa Havalimanı’na yönlendirildi.

Uçakların inişi esnasında piste biriken suların uçakların motorlarının etkisi ile etrafa saçıldığı görüldü.

Etiketler: ~ ~ ~
Konu Yazari: admin (Rötarsız Haber)
Havacılık dünyası ile ilgili en son haberleri yayınladığım bu site RESMİ VE ÖZEL hiçbir kurum ve kuruluşu temsil etmemektedir.Sitemizden telif hakkı ihlali olduğunu ve yanlış bilgi olduğunu düşündüğünüz içerikleri info@airportturk.net mail adresimize bildirmenizi rica ederiz....

Kapali

Havacılık Haberleri